fbpx

20 rokov boli tvárami Telerána. Rannú šou opúšťa moderátorská dvojica

Reklama
Lenka Šóošová a Roman Juraško - najdlhšie moderujúca dvojica v Teleráne (Zdroj: TV Markíza)

Moderátori Lenka Lenka Šóošová a Roman Juraško spríjemňovali takmer dvadsať rokov divákom a diváčkam televízie Markíza ranné vstávanie. Stali sa tak najdlhšie vysielajúcou  moderátorskou dvojicu na slovenských obrazovkách. Budúci týždeň však prichádza k zmene. V utorok 28. mája 2024 ich čaká posledné spoločné Teleráno.

Stabilne najsledovanejšou rannou televíznou šou Teleráno tak budú naďalej sprevádzať dve moderátorské dvojice – Kvetka Horváthová s Tomášom Juríčekom a Lucia Hlaváčková s Matúšom Krnčokom, informuje portál medialne.trend.sk.

„Končí sa pre mňa jedna obrovská životná etapa a ja sa chcem v prvom rade poďakovať Lenke za všetky tie roky, ktoré neboli len o práci, ale aj o priateľstve na celý život. Naše spoločné ranné vstávania síce končia, avšak priateľstvo pokračuje a to je to najdôležitejšie. Teleráno navždy zostane mojou srdcovou záležitosťou. Je to skvelá relácia. Veľa som sa v ňom naučil, no predovšetkým mi vďaka nemu vstúpili do života úžasní kolegovia a kamaráti, hostia a samozrejme naši diváci. Je však načase ísť ďalej a ja sa veľmi teším, že môžem ako moderátor doplniť skvelý tím magazínu Reflex,“ zhodnotil Roman Juraško.

Dlhoročný moderátor Roman Juraško od pondelka 3. júna 2024 posilní moderátorskú zostavu obľúbeného podvečerného magazínu Reflex. V rozhovore pre aktuality.sk zo septembra 2023 prezradil, čo ho na Teleráne bavilo najviac: „Interakcia s ľuďmi z kolektívu, ale aj s hosťami, ktorí k nám prichádzajú s posolstvom, vedomosťou či informáciou. Sám sa pri tom cítim aj ako divák, lebo sa bezprostredne dozvedám informácie a rozširujú sa mi obzory. Preto tento formát beriem ako edukatívny priestor. Toto všetko sú veci, ktoré keď sa spoja, vytvárajú vec, ktorá ma baví.“

„Teleráno je moja srdcová záležitosť, splnený sen, časť mojej identity a tiež kus života. Životnú energiu však nemáme bezodnú a čas prináša do života nové priority. Cítim, že s Teleránom sme si už všetko odovzdali a náš spoločný čas sa naplnil. Odchádzam na vlastnú žiadosť. Toto rozhodnutie sa nerodilo ani ľahko, ani krátko. Dozrel čas, aby som sa v živote posunula ďalej,“ vysvetlila Lenka Šóošová.

A aké sú Lenkine plány do budúcnosti? „Potrebujem si v prvom rade oddýchnuť a mojou top prioritou bude v najbližšom období rodina. Postupne by som sa rada viac zamerala na autorské projekty. V akej podobe? To vám prezradím, keď si poriadne oddýchnem a načerpám sily do novej životnej etapy. S Markízou a jej divákmi sa lúčim s obrovskou pokorou a vďakou. Navždy ostávate v mojom srdci a nič vás nenahradí,“ dodala.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie