fbpx

Tragická dopravná nehoda pri Martine. Auto skončilo úplne zdemolované, na mieste zasahujú všetky záchranné zložky

Reklama
Snímka z miesta nehody. Zdroj: Facebook/Peter Krsko

Polícia dokumentuje vážnu dopravnú nehodu nákladného a osobného auta, ku ktorej došlo v utorok večer na ceste I/65 v katastri Koštian nad Turcom v okrese Martin. Cestu v smere Turčianske Teplice – Martin uzatvorila, informuje TASR.

„Dopravní policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Martine na mieste v súčasnej dobe vykonávajú prvotné úkony na účel zdokumentovania dopravnej nehody. Na mieste je aj znalec z odboru cestnej dopravy,“ uviedla žilinská krajská policajná hovorkyňa Kremeňová.

„Z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody je cesta I/65 v smere Turčianske Teplice – Martin uzavretá. Dopravní policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Martine na mieste v súčasnej dobe vykonávajú prvotné úkony za účelom zdokumentovania dopravnej nehody. Na mieste je aj znalec z odboru cestnej dopravy. Z uvedeného dôvodu nie je možné nateraz poskytnúť bližšie informácie. Žiadame vodičov o trpezlivosť, ohľaduplnosť a rešpektovanie pokynov policajtov na mieste,“ poznamenala polícia.

Podľa informácií portálu topky.sk si nehoda vyžiadala jeden život. Informáciu, že skutočne išlo o tragickú dopravnú nehodu potvrdila aj policajná hovorkyňa.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie