fbpx

Obrovský zásah NAKA: Policajné komando vtrhlo aj do bytu v Šamoríne (aktualizované)

Reklama
Snímky z miesta. Zdroj: Startitup, TV Markíza

Obrovský zásah NAKA paralyzoval dopravu v centre Bratislavy, informuje portál startitup.sk. Na mieste zasahovalo komando vyzbrojené samopalmi, ktoré obkľúčilo na Radlinského ulici neďaleko Račianskeho mýta biely Opel Astra roznášajúci stravu. Zásah sa však konal aj na iných častiach nielen Bratislavy. Podľa medializovaných informácií bola akcia aj na Štefánikovej ulici v Starom meste a v Šamoríne. Ich súvis však polícia zatiaľ nepotvrdila. 

Obrovský zásah NAKA na Radlinského ulici

Pri akcii zadržali jedného muža, ktorého okamžite spútali. Putá mal na rukách a aj na nohách. Na mieste činu zasahovali približne dve desiatky policajtov aj so služobným psom. Muža v putách posadili do čiernej dodávky s majákom.

Na nehodu upozorňovali cestári na bratislavskej D1 pred výjazdom na Galvaniho ulicu smerom z Petržalky, blokovaný bol odbočovací pruh. Zelená vlna RTVS hlásila zdržanie.

Ako informuje web tvnoviny.sk, zásah má súvisieť s drogovou trestnou činnosťou. NAKA údajne zasahovala nielen v centre, ale aj v okolí Bratislavy.

„Videla som ako zatýkali jedného alebo dvoch mužov, medzi tým tu boli aj záchranky. Mysleli sme si, že to bola polícia, ale potom pozeráme a pod oknami NAKA prechádzala. Zbrane mali väčšie než som pomaly ja. Bola tam aj krv, záchranka tu bola hodinu a pol, bol to vzrušujúci zážitok,“ uviedla pre TV Markíza svedkyňa policajnej akcie.

Kuriérska spoločnosť zatiaľ nevie, či ide o ich zamestnanca. Tašky vyzerajúce ako tie na prepravu jedla sa totiž dajú bežne kúpiť.

„V tejto trestnej veci sú stále vykonávané procesné úkony s cieľom zadokumentovať páchanú trestnú činnosť, a aj vzhľadom na to, že prípravné konanie je neverejné, nie je možné aktuálne poskytnúť bližšie informácie, aby nedošlo k zmareniu, alebo k sťaženiu vyšetrovania,“ uviedol hovorca Prezídia Policajného zboru Roman Hájek.

V rovnakom čase prebiehala akcia aj v jednej z bytoviek v Šamoríne

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie