fbpx

B.Bystrica: Vodiči v sobotu pri plavárni nezaparkujú, dôvodom je futbalový zápas

Reklama

Zdroj foto: Facebook

Motoristov čakajú v sobotu v okolí futbalového štadióna na banskobystrických Štiavničkách dočasné dopravné obmedzenia. Dôvodom je majstrovské futbalové stretnutie 9. kola nadstavby Fortuna ligy MFK Dukla Banská Bystrica – ŠK Slovan Bratislava, ktoré sa začína o 16.30 h.

„Ide o časť cesty smerujúcej k športovej hale a krytej plavárni, pričom návštevníkom plavárne nebude umožnený prístup automobilmi počas celého dňa, teda v čase od 8.00 do 21.00 h. Parkovisko pri plážovom kúpalisku od ZAaRES-u bude vyhradené len pre fanúšikov Slovana,“ konštatovala Adamovičová.

Ako zdôraznilo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici, hliadky polície budú dohliadať na dodržiavanie verejného poriadku počas celého trvania futbalového zápasu. V prípade, že dôjde k prejavom naplňujúcim znaky trestného činu či priestupku, budú konať v zmysle zákona. Polícia žiada všetkých o ohľaduplnosť, ako aj rešpektovanie jej pokynov.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie