fbpx

Bulhar dopichal majiteľa obchodu a dal sa na útek. Neskôr vytopil celu policajného zaistenia

Reklama
Na snímke obvinený muž. Zdroj: REPROFOTO NOVINY.SK/ TV JOJ

31-ročný Bulhar robil problémy svojmu otcovi, potom nožnicami dopichal majiteľa obchodu – následne utiekol z policajného auta a nakoniec vytopil celu policajného zaistenia. Okresný súd v Senici rozhodoval o jeho ďalšom osude. Jedným z dôvodov bola aj obava polície ako aj prokurátora z toho, že by sa podobný scenár mohol opakovať. Informuje o tom portál noviny.sk.

Problémový muž

Muž pôvodom z Bulharska cestoval so svojim otcom v kamióne z Nemecka do rodnej krajiny. V kabíne ale začal robiť problémy. Jeho otec preto s kamiónom zastavil na čerpacej stanici v Sekuliach. Syn ale začať utekať a prišiel do Moravského svätého Jána.

Vyhliadol si obchod so zmiešaným tovarom, do ktorého sa vlámal. V tom ho ale vyrušil majiteľ predajne. Páchateľ sa na neho vrhol s veľkými ostrými nožnicami a 11-krát ho dopichal. 58-ročnému Ľubošovi sa podarilo dostať na ulicu, ale útočník išiel po ňom.

„Útočník sa s nožnicami rozbehol aj na nás, tak sme sa bránili lopatou a motykou, čím sa dalo. V podstate bol akoby pod vplyvom nejakých drog alebo čoho, bol taký nepríčetný,“ povedal svedok útoku.

Potom čo napadnutý muž zostal ležať na zemi, agresor vbehol naspäť do obchodu. Po malej chvíli sa ale vrátil na ulicu a rozbehol sa smerom k svojej obeti. „To bol vyslovene útok naňho, nebolo to podľa mňa prepadnutie. Keby chcel iba peniaze, tak by ho napadol a ušiel,“ pokračoval svedok.

Snažil sa utiecť

To už ale na ceste bola polícia, ktorú zalarmoval niekto zo susedov. Policajti boli na mieste do pár minút a útočníka spacifikovali.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie