fbpx

Český slávik nebol len o príjemných aktivitách. Na známeho speváka niekto zaútočil

Zdroj: Facebook/ Jan Bendig Official Site

V piatok večer sa u susedov konala veľkolepá akcia, na ktorú sa mnohí umelci pripravovali. Na českom slávikovi vystupovali aj mnohí slovenskí interpreti, ako napríklad Jana Kirschner. Vyhláseniu víťazov však predchádzal útok, ktorého obeťou sa stal spevák Jan Bendig.

V pražskom Fórume Karlín sa odovzdávali sošky ankety Zlatý slávik. Tomu však predchádzal nepríjemný útok, z ktorého sa spevák Jan Bendig ešte len spamätáva. Pred zahájením oficiálneho začiatku podujatia, spevák pózoval fotografom a novinárom vo svojom extravagantnom outfite na červenom koberci. V tom k nemu prišiel neznámy muž a vysypal naňho múku.

Išlo o rasový útok?

Pri samotnom nepríjemnom incidente to neostalo. Nepríjemné pocity stupňoval aj fakt, že aj po tom, čo sa muž vzdialil na Bendinga vykrikoval slová ako „cigáň“. Celú patáliu zaznamenala redakcia českého portálu extra.cz. Bolo zrejmé, že speváka udalosť dosť šokovala, čo potvrdil aj jeho priateľ Lukáš Rejmona.

,,Honza je úplne v háji. Čo keby to bola kyselina. Ja sa tu klepem v šatni a ochranka žiadna,” uviedol Lukáš Rejmona. Speváka v ten večer čakalo vystúpenie s Monikou Bagárovou, takže sa musel rýchlo otriasť a ísť ďalej. No celkom určite si večer neužil tak, ako pôvodne plánoval.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie