fbpx

CIBULA FEST spustil predaj denných vstupeniek. Pribudli aj ďalšie kapely

Reklama
Najväčší česko – slovenský open air festival CIBULA FEST. Zdroj: Cibula Fest

Takýto silný program tu ešte nebol. CIBULA FEST zaknihuje tento rok už svoj 15. ročník a polovičné okrúhliny oslávi naozaj vo veľkom. Vďaka silnej koncentrácii toho najlepšieho, čo česká a slovenská hudobná scéna v súčasnosti ponúka, vypukne  v termíne 18. – 20. júla v Holíči trojdňová narodeninová párty. 

Organizátori už od októbra postupne ohlasovali kapely, ktoré budú súčasťou osláv 15. narodenín festivalu.

Najväčší česko – slovenský open air festival CIBULA FEST. Zdroj: Cibula Fest

Na hlavnom pódiu sa počas troch dní vystriedajú hviezdy ako kapela Kryštof s Richardom Krajčom, ktorí v tomto roku na Slovensku vystúpia iba na CIBULA FESTe, IMT Smile, Mirai, Michal David či ďalšie hviezdne mená.

Aktuálne sa však program hlavného pódia uzatvára a okrem všetkých zatiaľ ohlásených interpretov pribudla ešte pätica. 

„Aj keď sa mohlo zdať, že viac, ako desiatka headlinerov na jeden festival je naozaj lákavá, my sme sa rozhodli našim stálym návštevníkom dopriať ešte viac ako poďakovanie za tých 15 rokov a veríme, že silný program k nám priláka aj nových. Preto tento rok vystúpia minimálne štyria headlineri každý deň. K už ohláseným kapelám aktuálne pridávame rockových kráľov z kapely DYMYTRY s novým frontmanom populárnym Václavom Noidom Bártom, formáciu Peter Bič Projekt, Bystríka, kapelu Medial Banana a poprockovú formáciu Botox,“ prezradil organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie