fbpx

Doprava: Most ponad železnicu v Seredi uzavreli

Sereď 11. mája (TASR) – Pre všetky druhy dopravy uzavreli vo štvrtok od 14.00 h cestný most ponad železničnú trať v Seredi. Slovenská správa ciest k tomu s okamžitou platnosťou pristúpila na základe mimoriadnej obhliadky a vyjadrenia statika. Informovala o tom hovorkyňa Serede Zuzana Slahučková.

Reklama

Uzáveru možno obísť smerom cez obec Dolná Streda a mestá Galanta a Sládkovičovo. Osobná a autobusová doprava môže využiť aj cestu III. triedy cez obec Gáň. Polícia bude spolu s príslušníkmi Mestskej polície Sereď dohliadať na dopravu v okolí uzávery. „Žiadame vodičov a občanov mesta, aby rešpektovali pokyny policajných hliadok a dopravného značenia. Zároveň žiadame o trpezlivosť a ohľaduplnosť pri využívaní obchádzkových trás,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová.

Mesto Sereď zabezpečí posilnenú autobusovú dopravu v pravidelných hodinových intervaloch, prvý spoj od IDC Holding bol vypravený o 14.15 h. Trasa do mesta vedie na Trnavskú ulicu a Cukrovarskú ulicu. Trasa z mesta povedie z Cukrovarskej v opačnom smere. „Prvý ranný spoj v nasledujúci deň od Cukrovarskej bude vypravený o 5.20 h. Posledný spoj bude zabezpečený o 22.00 h. Frekvencia a časy spojov sa budú meniť podľa reálnych potrieb,“ doplnila Slahučková.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie