fbpx

Dráma na stanici pri Trebišove: Trojročné dieťa zostalo zaseknuté vo dverách vlaku

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: FOTO TASR/Roman Hanc, František Iván

Obrovská dráma sa odohrala na železničnej stanici v obci Pribeník v okrese Trebišov. Iba 3-ročné dieťa zostalo zaseknuté vo dverách vlaku.

Podľa portálu noviny.sk, chlapcova dolná časť tela zostala mimo vozňa, vlak sa však napriek tomu rozbehol. Chlapčekova mama musela bojovať o jeho život, niekoľko kilometrov dieťa držala za ruky, aby nevypadlo počas jazdy.

Mama vystupovala z vlaku s dvoma malými deťmi. Dvere sa však náhle zatvorili a iba 3-ročný Tomáško v nich zostal zakliesnený. Jeho telo sa nachádzalo v spodnej časti v oblasti pod poklopom, ktorý počas jazdy vlaku uzatvára priestor medzi dverami a schodíkmi vozňa. Vlak aj napriek tomu opustil železničnú stanicu a preto sa ho jeho mama snažila vyslobodiť a kričala o pomoc, píše portál noviny.sk.

„Povedal mi, že nevie dýchať, že mu je na vracanie. Že mamka musíš ma veľmi držať, lebo cítim, že spadnem,“ hovorí matka chlapčeka.

Vlak podľa portálu zastavil po štyroch kilometroch. Dvere vozňa otvoril rušňovodič a telo chlapca vyslobodili. Našťastie všetko dobre dopadlo a fyzické následky chlapec nemá. Traumu však utrpela celá rodina.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie