fbpx

Dve fyzické napadnutia vo vlaku. Polícia sa snaží o stotožnenie osôb

Reklama
Polícia zadržala staršieho muža za šírenie poplašnej správy. Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj

Policajti objasňujú dva prípady fyzického napadnutia, ktoré sa stali v uplynulých dňoch vo vlaku, smerujúcom do Bratislavy a na železničnej zastávke Podunajské Biskupice. Informuje o tom bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti a zároveň žiada verejnosť o pomoc pri stotožnení osôb.

V prvom prípade doposiaľ neznámy muž fyzicky napadol vlakvedúceho vlaku v priestoroch železničnej zastávky Podunajské Biskupice. Z miesta následne odišiel.

V druhom prípade k fyzickému napadnutiu došlo minulý pondelok (10. 6.). „Doposiaľ neznámy muž napadol vlakvedúceho osobného vlaku v priestoroch vlaku, smerujúceho zo Zohora na zastávku Devínske Jazero. Aj v tomto prípade muž po napadnutí z miesta odišiel,“ priblížila polícia.

Polícia dodáva, že akékoľvek informácie na ich stotožnenie možno poskytnúť na čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na stránke polície na sociálnej sieti.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie