fbpx

FOTO: Herečka Petra Vajdová na psychiatrii. S kým ju po mesiacoch zahliadli?

Reklama
Herečka Petra Vajdová. Foto: koláž, TASR/Martin Baumann, pluska.sk/Jozef Forró

Petra Vajdová patrí k skvelým herečkám, s krásnym, zapamätateľným hlasom, ktorý prepožičala desiatkam svetových herečiek. Žiaľ, život ju riadne preskúšal a v posledných rokoch si toho preskákala viac než dosť. A keď sa už zdalo, že najhoršie má za sebou, opäť musela nastúpiť na liečenie a dlhé mesiace ju nik nevidel.

39-ročná Petra Vajdová sa na vlastnej koži presvedčila, čo znamená padnúť na samé dno. Po jej nešťastnej ceste autom z roku 2017, keď jej policajti namerali v krvi 2,4 promile, sa jej začala lepiť smola na päty, píše Pluska. Najskôr stratila prácu, šťastie nenašla v partnerskom živote.

Herečka sa dobrovoľne prihlásila na protialkoholické liečenie v českom Kroměříži. Tam stretla Martina Hrnčiříka. Do pacienta, ktorý bol v tom čase ženatý, sa zamilovala a on bol ochotný sa pre ňu rozviesť. Dvojica sa následne v decembri 2018 tajne zosobášila a narodil sa im milovaný synček Martinko.

Bohužiaľ, ani tento príbeh nemal veselý koniec a dvojica sa v roku 2022 rozviedla. Napriek všetkému Petra Vajdová neupadala na duchu, zahrala si v seriáli Nemocnica, vrátila sa na dosky divadla, k dabingu a životnú silu jej dodával milovaný synček.

Začiatkom tohto roka Petra prepožičala hlas herečke z talianskeho seriálu Viola. A pri tejto príležitosti priznala, akým obdobím si práve prechádza.

„Ja mám momentálne také ukotvené obdobie, a to je asi prvýkrát v živote. Ale ono sa to stalo v mojich 38 rokoch. Ja som bola furt intuitívna a bolo to naprd veľakrát! A teraz som taká racionálna, ukotvená. Strašne to ľudí prekvapuje, sú takí, že, čo ti je? A to sa hovorí, že vtedy žena má v sebe viac takého mužského, že je taká racionálnejšia. Fakt to mám prvýkrát v živote, je to super!” priznala ešte v januári.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie