fbpx

FOTO: ODHALILI svoje telá! Hviezdy showbiznisu sa predviedli v PLAVKÁCH

Reklama
Katy Perry a Orladno Bloom na pláži na Sardínii. Zdroj: Daily Mail

Známy hviezdny pár Katy Perry (39) a Orlando Bloom (47) zachytili fotografi spolu s ich 4-ročnou dcérou Daisy na pláži v Porto Cervo na talianskom ostrove Sardínia. Speváčka hitov ako Firework alebo I Kissed A Girl a herec z filmov Piráti z Karibiku či Pán prsteňov si dovolenku užívali na pláži medzi ostatnými turistami.

Server super.cz zverejnil fotky dvojice ako si spolu s dcérkou Daisy Dove užívajú voľné chvíle na sardínskej pláži. Speváčka, ktorá v nedávnej dobe zhodila niekoľko kíl sa pochválila krásnou postavou pričom sa ukazuje aj v odvážnejších outfitoch. Vo forme sa udržuje aj Orlando, aj keď sa niektorým fanúšičkám zdá, že herec z anglického Kentu rýchlo zostarol.

„Bože, v Pánovi prsteňov som si myslela, že Orlando Bloom je najkrajší chlap na planéte. Muži väčšinou s vekom vypadajú ešte lepšie, ale u neho to skutočne neplatí,“ napísala k článku na Daily Mail čitateľka Maddy Peterson, ktorej komentár sa dočkal viac ako sedemsto súhlasných lajkov.

„Zostarol snáď cez noc,“ alebo „Orlando býval tak atraktívny, ale vek je k nemu nemilosrdný,“ opakujú sa podobné názory fanúšičiek, ktoré si zrejme neuvedomujú, že ich idol už nemá tridsať, ale pomaly mu tiahne na päťdesiat. „Zmýlila som si ho s Antoniom Banderasom,“ dodala ďalšia.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie