fbpx

Je fotenie tvojou záľubou? Nitra spustila výzvu, do ktorej sa môžeš zapojiť

Reklama
Ilustračná fotografia (Zdroj: Pixabay)

Nitrianska galéria pripravuje letné podujatia zamerané na fotografiu. Ich súčasťou bude výstava fotografií, fotomaratón i fotomapa.

Galéria už zverejnila výzvu, na základe ktorej môžu záujemcovia poslať do súťaže desať fotografií v elektronickej podobe na ľubovoľnú tému. „Termín uzávierky je 23. júna. V rámci výzvy vytlačíme a vystavíme po desať fotografií vo vysokej kvalite na formát A4 desiatim fotografom, ktorých vyberie odborná porota,“ vysvetlili organizátori.

Fotky sa potom stanú súčasťou tretieho ročníka výstavy, ktorá sa uskutoční 5. júla a bude spojená s ďalšími podujatiami. „Jednou z aktivít bude súťažný Fotomaratón, na ktorý sa účastníci musia registrovať. Každý dostane desať tém, ktoré musí nafotiť. Po absolvovaní maratónu fotografie prinesie na vyhodnotenie pred porotu,“ uviedla galéria.

Ďalšou aktivitou bude súťažná Fotomapa. Jej účastníci dostanú zoznam siedmich lokalít v Nitre a v určenom časovom rozmedzí budú musieť vyhotoviť na každom mieste jednu fotografiu. „Každý potom prinesie svoje výtvory na vyhodnotenie porotou,“ doplnili organizátori.

 

 

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie