fbpx

Na križovatke v Košiciach neprežil motorkár zrážku s autom. Vodička utrpela zranenia

Reklama
Na snímke miesto po nehode medzi motorkárom a autom v Košiciach. Zdroj: FACEBOOK/Polícia SR - Košický kraj

V utorok krátko po 20. hodine došlo na križovatke ulíc Trieda SNP a Popradská v Košiciach k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život motocyklistu. Informovala o tom košická polícia na sociálnej sieti.

“Podľa doterajších zistení 30-ročný vodič z okresu Revúca viedol motocykel zn. Yamaha a v úrovni križovatky s Popradskou ulicou sa zrazil s vozidlom zn. Range Rover, ktoré viedla 67-ročná vodička z Košíc,” približuje polícia na sociálnej sieti.

Vodič motocykla utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Vodička, podľa predbežnej lekárskej správy, pri dopravnej nehode utrpela ľahké zranenia s predpokladanou dobou liečenia do 7 dní.

U vodičky nebolo zistené požitie alkoholu. To, či bol pod vplyvom alkoholu nebohý vodič, bude zisťované pri pitve.

“Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Bližšie okolnosti, za akých k tejto tragickej dopravnej nehode došlo a čo bolo jej príčinou, bude predmetom ďalšieho vyšetrovania,” dodáva polícia.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie