fbpx

NEÚSPECH za 100 miliónov. Režisérov vysnívaný projekt bol stiahnutý z kín

Reklama
Naľavo Kevin Costner v jeho novom filme, napravo ilustračná foto. Zdroj: X/Film Updates, Unsplash/Felix Mooneeram

Podľa independent.co.uk druhá časť ambiciózneho westernového eposu Kevina Costnera, Horizon: Americká sága, nebude budúci mesiac uvedená do kín.

Túto správu oznámil v stredu (10. júla) hovorca spoločnosti New Line Cinema, ktorý vo vyhlásení uviedol: „Territory Pictures a New Line Cinema sa rozhodli nevypustiť Horizon: Kapitolu 2 do kín 16. augusta, aby diváci mali väčšiu príležitosť objaviť prvú časť Horizonu v priebehu nasledujúcich týždňov.“

Pomaly štartujúci prvý film

Štúdio pôvodne plánovalo neobvykle rýchle vydanie oboch filmov Horizon. Avšak po pomalom začiatku prvého dielu, ktorý počas prvého týždňa zarobil iba 11 miliónov dolárov (10,12 milióna eur) oproti 100 miliónovému rozpočtu (92 miliónov eur), sa distribútor rozhodol zmeniť plány.

Momentálne je vydanie Kapitoly 2 v kalendári uvedené ako TBD (To Be Determined). Prvý diel Horizonu, ktorý mal premiéru v kinách 28. júna, bude dostupný na prémiových streamovacích platformách od 16. júla. Dátum streamovania na platforme Max zatiaľ nebol oznámený.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie