fbpx

Obľúbená aplikácia Slovákov prichádza s novou funkciou. Na TOTO sa zameria

Reklama
Ilustračná fotografia. Zdroj: Pixabay.com

Rozšírená chatovacia aplikácia WhatsApp si pre svojich používateľov prichystala novú funkciu. Tentokrát sa vývojári zamerali na vylepšenie súkromia, a to v oblasti aktualizácie vášho stavu. To, s kým budete chcieť svoje osobné údaje zdieľať, si totiž zvolíte tesne predtým, ako svoj stav zverejníte.

WhatsApp je jednou z najobľúbenejších chatovacích aplikácií a celosvetovo ho používajú tri miliardy používateľov. Spoločnosť Meta tak aplikáciu neustále modernizuje a vylepšuje. Najnovšie funkcie sa podľa webu Mobilizujeme zameriava na vylepšenie bezpečnosti, tentoraz v oblasti aktualizácie vášho stavu.

Na svojom profile si tak budeš môcť nastaviť tvoj aktuálny stav a zdieľať ho so svojimi kontaktmi. Či sa rozhodneš tieto informácie zdieľať so všetkými kontaktmi, alebo len s vybraným okruhom používateľov, už zostane na tebe. WhatsApp ale na to, aby si si výber kontaktov zvolil, vyzve ešte pred zverejnením stavu.

„Ide o ďalšiu vrstvu potvrdenia, ktorá je posledným krokom pred zverejnením a nestane sa tak, že by váš status mieril na všetkých, aj keď si to neželáte,“ píše web.

Nová funkcia je k dispozícii s beta verziou 2.24.12.27 pre Android. V súčasnej dobe ju skúšajú beta testeri a pre ďalších užívateľov by sa mala rozšíriť počas „nasledujúcich dní“.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie