fbpx

Po hádke opitá žena napadla druha sekáčom na mäso. Trafila ho do hlavy

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: ISTOCK/AzmanL

V okrese Trenčín napadla opitá žena svojho druha sekáčikom na mäso.Policajti obvinili 36-ročnú ženu zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

„V skorých ranných hodinách žena pod vplyvom alkoholu napadla svojho druha, s ktorým sa najskôr mala pohádať. Z kuchynskej linky zobrala sekáč na mäso a zaútočila na partnera. Útok smerovala na jeho hlavu. Poškodený sa začal bránil, pričom ju chytil za obe predlaktia. Žena ho však zasiahla do temena hlavy, následkom čoho začal silno krvácať,“ uviedla polícia.

Snažila sa zamaskovať útok

Ako dodali, poškodenému mužovi spôsobila sečnú ranu. Aj keď bola žena pod vplyvom alkoholu, konala v úmysle spôsobiť partnerovi ťažkú ujmu na zdraví. Po útoku sa snažila krvavé stopy v dome umyť.

Hrozí jej 12 rokov

Policajti po príchode na miesto ju okamžite obmedzili na  osobnej slobode. V dychu jej namerali 3,38 promile alkoholu. Polícia podala podnet na vzatie obvinenej do väzby. V prípade dokázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na päť až 12 rokov.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie