fbpx

Polícia pátra po totožnosti muža, ktorý by mohol pomôcť objasniť aprílový podvod

Reklama
Polícia pátra po totožnosti neznámeho muža (na snímke), ktorý by svojimi informáciami mohol napomôc k objasneniu aprílového podvodu, keï mala seniorka prís o 100.000 eur. V prípade, že verejnos pozná totožnos muža, ktorého fotografiu zverejnila bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, vyzýva ju, aby to oznámila. TASR o tom informoval hovorca Krajského riadite¾stva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff. FOTO TASR - KR PZ v Bratislave
Zdroj foto: TASR

Polícia pátra po totožnosti neznámeho muža, ktorý by svojimi informáciami mohol napomôcť k objasneniu aprílového podvodu, keď mala seniorka prísť o 100.000 eur. V prípade, že verejnosť pozná totožnosť muža, ktorého fotografiu zverejnila bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, vyzýva ju, aby to oznámila. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Polícia ešte koncom apríla avizovala, že začala trestné stíhanie vo veci zločinu podvodu spáchaného formou spolupáchateľstva. Išlo o prípad, keď mala falošná právnička vylákať od 69-ročnej seniorky 100.000 eur. Seniorka z obavy o život svojej dcéry následne odovzdala hotovosť v igelitovej taške neznámemu mužovi.

Akékoľvek informácie k totožnosti osoby, ktorá môže pomôcť k objasneniu skutku, k jej súčasnému pohybu alebo pobytu môžu občania oznámiť polícii na bezplatnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie