fbpx

Polícia pátra po vandalovi, na cintoríne v Novej Dubnici poškodil urnové hroby

Reklama
Polícia zaèala trestné stíhanie pre preèin hanobenia miesta posledného odpoèinku. Na cintoríne v Novej Dubnici poškodil neznámy páchate¾ urnové hroby. Informovala o tom trenèianska polícia na sociálnej sieti. "Na mestskom cintoríne v Novej Dubnici vyèíòal vandal, ktorý poškodil dva urnové hroby. Na jednom zvalil mramorový pomník na náhrobný kameò, rozbil svietnik a mramorovú vázu. Na druhom pomník vyknísal z náhrobného kameòa, prièom mu už pravdepodobne nezostal dostatok síl na to, aby ho aj zvalil. Aj tu však rozbil mramorovú vázu a svietnik," informuje polícia. Pri pátraní po páchate¾ovi žiada polícia o pomoc verejnos. Informácie je možné poskytnú na telefónnom èísle 158, prípadne v súkromnej správe na sociálnej sieti. Nová Dubnica, 23. mája 2023. FOTO TASR - KR PZ v Trenèíne
Zdroj foto: TASR

Polícia začala trestné stíhanie pre prečin hanobenia miesta posledného odpočinku. Na cintoríne v Novej Dubnici poškodil neznámy páchateľ urnové hroby. Informovala o tom trenčianska polícia na sociálnej sieti.

„Na mestskom cintoríne v Novej Dubnici vyčíňal vandal, ktorý poškodil dva urnové hroby. Na jednom zvalil mramorový pomník na náhrobný kameň, rozbil svietnik a mramorovú vázu. Na druhom pomník vyknísal z náhrobného kameňa, pričom mu už pravdepodobne nezostal dostatok síl na to, aby ho aj zvalil. Aj tu však rozbil mramorovú vázu a svietnik,“ informuje polícia.

Pri pátraní po páchateľovi žiada polícia o pomoc verejnosť. Informácie je možné poskytnúť na telefónnom čísle 158, prípadne v súkromnej správe na sociálnej sieti.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie