fbpx

Populárnu súťaž opúšťa čoraz viac účinkujúcich. Podľa divákov je dôvodom zhýčkanosť

Reklama
Influencerka Rachel v súťaži Survivor. Zdroj: cynews.cz

Tohtoročný ročník reality šou Survivor je zatiaľ najkritizovanejším v celej histórii populárnej súťaže. Môže za to fakt, že už niekoľko účastníkov súťaž vzdalo a dobrovoľne odišlo. Diváci kritizujú kasting súťažiacich, ktorí podľa ich názoru neberú súťaž vážne, iní vidia dôvod v tom, že si súťažiaci na ostrov prišli iba zvýšiť počet sledujúcich na sociálnych sieťach.

„Ide o najnáročnejšiu reality show sveta, ktorá ľudí dokáže dostať na hranu ich možností a schopností v priebehu niekoľkých málo hodín, ba dní,“ vysvetľuje moderátor súťaže Ondřej Novotný. Veľa účinkujúcich z populárnej súťaže odchádza.

„Je to obraz našej spoločnosti, sociálny experiment,“ zdôrazňuje Novotný a posilňuje tak hlasy mnohých divákov, ktorí tvrdia, že obľúbená reality show len odráža podobu dnešnej rozmaznanej spoločnosti, ktorá sa, na rozdiel od minulosti, nie je schopná postaviť výzvam v podobe zlého počasia alebo limitovaného prísunu jedla.

Vlna hejtov

Na celebrity, ktoré súťaž dobrovoľne opustili, sa po ich návrate domov znáša vlna hejtov. Zatiaľ čo Ornella Koktová odišla oficiálne zo zdravotných dôvodov, influencerka Rachel Karnižová sa súťaž rozhodla ukončiť kvôli tomu, že jej chýbali rodičia. Uplakaná na kameru sľubovala, že ju v žiadnej reality show už nikdy nikto neuvidí.

Iná súťažiaca sa zase nechala počuť, že by zo súťaže rada odišla domov, pretože si na ostrove uvedomila, že túži po dieťati. Podľa svojich slov išla do drsnej reality show dokončiť terapiu a cíti, že svoj cieľ dosiahla. Ďalšou oficiálne vyradenou sa stala modelka Denisa Dvořáková. „Z gauča mi to všetko pripadalo jednoduchšie,“ vyhlásila.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie