fbpx

Športový svet plače. Zomrel slovenský hokejový kapitán a obranca

Reklama
Ilustračná fotografia. Zdroj: FREEPIK

Slovensko zasiahla smutná správa. Niekdajší hokejový obranca a bývalý kapitán zvolenského tímu Pavol Juraško navždy opustil náš svet. Mal 66 rokov. Ako prvý o tom informovali regiony.sk.

O smutnú správu sa podelil hokejový klub HKM Zvolen, kde Juraško pôsobil. Bývalý kapitán zaznamenal až 64 gólov, preto mu patrí šieste miesto medzi najlepšie strieľajúcich obrancov klubu.

“Vďaka svojim výkonom i charakterovým vlastnostiam zastával funkciu kapitána zvolenského tímu, na čo v prvej dekáde nového tisícročia nadviazal jeho syn Michal, rovnako úspešný obranca HKM,” uvádza na svojom webe HKM Zvolen.

Na Pavla Juraška si zaspomínali i blízki, bývalí spoluhráči či hokejoví fanúšikovia. “Odišla hokejová legenda Zvolena, dobrý kamarát, človek, kolega, priateľ. Odpočívaj v pokoji Paľko. Budeš chýbať všetkým, hlavne rodine,” poslal mu odkaz na druhý svet Jaroslav.

Za Pavlom Juraškom smúti i hokejový svet. Zdroj: HKM Zvolen

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie