fbpx

Tragédia vo Veľkom Mederi: Obeťou je manželka poradcu ministra vnútra, našli ju ležať v bazéne s rozbitou hlavou (aktualizované)

Reklama
Ilustračná snímka (Zdroj: TASR)

Polícia rieši prípad úmrtia ženy vo Veľkom Mederi. Má ísť o manželku Ladislava Csémiho, poradcu ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka pre vnútornú bezpečnosť.

Podľa informácií portálu aktuality.sk, by malo ísť o manželku Ladislava Csémiho, ktorý je poradcom ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka pre vnútornú bezpečnosť.

Podľa predbežných zistení sa zrejme nešťastne zranila v areáli rodinného domu. Zraneniam podľahla. Podľa informácií portálu noviny.sk, ju mali nájsť s poraneniami hlavy v bazéne v stredu po 22-ej hodine. V noci bola uzavretá celá ulica.

Volanie na tiesňovú linku prijala záchranná služba približne o 22.00 h, povedala Petra Klimešová, hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR. „Na základe volania na tiesňovú linku 155 sme vyslali na miesto udalosti ambulacie RLP aj RZP. Napriek snahám záchranárov museli, žiaľ, u ženy konštatovať smrť,“ dodala.

Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie

Prípadom sa zaoberajú policajti kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Trnave.

„Vyšetrovateľ PZ začal vo veci trestné stíhanie pre trestný čin zabitia. Vzhľadom na prebiehajúce úkony a počiatočné štádium vyšetrovania, nie je v súčasnosti možné poskytnúť k prípadu žiadne bližšie informácie,“ uviedla Zlatica Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Trnave.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie