fbpx

Tragická smrť matky dvoch detí: Eva zomrela po páde z okna

Reklama
Eva nešťastnou náhodou opustila svoje dve dcéry. Zdroj: Reprofoto/Nový čas

K obrovskej tragédii došlo v stredu večer v Novom Meste nad Váhom na Slovensku. Matka dvoch dcér zrejme prášila koberec na balkóne na treťom poschodí, keď prepadla cez zábradlie. Záchranári sa ju pod oknami jej bytu snažili oživiť, po prevoze do nemocnice však 34-ročná Eva vážnym zraneniam podľahla, informoval web Nový Čas.

„Na základe doteraz zisteného, 44-ročná žena z doposiaľ presne nezistených príčin prepadla cez zábradlie balkóna bytu na treťom poschodí v Novom Meste nad Váhom. Privolaná RZP ženu urýchlene previezla do nemocnice,“ informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Petra Klimešová z Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby dodala, že zaintubovanú ženu s polytraumou previezli do nemocnice.

Eva nešťastnou náhodou opustila svoje dve dcéry

Žena z tretieho poschodia spadla rovno na betón, pričom utrpela ťažké zranenia. Záchranné zložky jej už pomôcť nedokázali. Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Bližšie informácie kvôli vyšetrovaniu nateraz neposkytne.

Susedia nemohli uveriť tomu, čo sa Eve stalo. Zhodli sa, že sa musela prepadnúť cez zábradlie balkóna.

“Ona bola taká milá, usmiata a zhovorčivá. Vôbec neviem, čo sa mohlo stať. Je to strašné,” zhodnotili ľudia zo sídliska. Eva tak opustila aj svoje dve dcéry.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie