fbpx

V Bratislave žena vošla do jazdy prichádzajúcej električky. Z miesta utiekla, hľadá ju polícia

Reklama
Na snímke neznáma žena, po ktorej pátra polícia. Zdroj: FACEBOOK/Polícia SR - Bratislavský kraj

V Bratislave neznáma chodkyňa vbehla do jazdy prichádzajúcej električky. Kvôli nej musel vodič električky prudko zabrzdiť v dôsledku čoho sa zranila jedna osoba. Na sociálnej sieti o tom informuje bratislavská polícia, s tým, že žiadajú verejnosť o pomoc.

Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri stotožnení osoby v súvislosti s dopravnou nehodou, ku ktorej došlo koncom minulého týždňa v bratislavskej Karlovej Vsi.

Priblížili, že neznáma žena ako chodkyňa vošla do jazdy prichádzajúcej električky bez toho, aby sa presvedčila, či tak môže spraviť bez nebezpečenstva.

„Vodič električky použil okamžite brzdy a prudko zabrzdil, aby nedošlo k zrážke s chodkyňou, v dôsledku čoho v električke spadla osoba, ktorá pádom utrpela zranenia,“ dodala polícia. Podotkli, že chodkyňa následne z miesta utiekla.

Na sociálnej sieti zverejnila polícia aj fotografiu ženy, po ktorej totožnosti pátrajú. Akékoľvek informácie na jej stotožnenie možno poskytnúť na čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na stránke polície na sociálnej sieti.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie