fbpx

VIDEO: Veľká potupa pre Messiho. Fanúšikovia súpera šliapali a tancovali na jeho drese

Reklama
Lionel Messi. Zdroj: FB/Lionel Messi, Reprofoto/ Guillermo Schutz

Jedna z najväčších ikon svetového futbalu sa dočkala poriadnej potupy. Lionel Messi v tomto týždni vypadol zo severoamerickej Ligy majstrov CONCACAF, keď so svojim Interom Miami nestačil na Monterrey. Potom ho fanúšikovia mexického celku dehonestovali tým, že šliapali a tancovali po jeho drese. Video sa navyše objavilo na sociálnych sieťach.

Lionel Messi sa musel pred pár dňami zmieriť s tým, že do bohatej zbierky trofejí aspoň na tento rok nepridá triumf zo severoamerickej Ligy majstrov CONCACAF. Inter Miami totiž vo štvrťfinále podľahol Monterrey 1:3 a so súťažou sa rozlúčil. Informuje portál El Futbolero México.

Fanúšikovia mexického tímu mali z postupu takú radosť, že argentínsku superstar poriadne zahanbili.

Zohnali si Messiho dres, po ktorom následne so smiechom a zúrivosťou šliapali, skákali a tancovali. Všetko navyše nahrali na video, ktoré sa dostalo na internet a je hitom sociálnych sietí. Informuje web Milenio.

Niektorí futbaloví priaznivci sa ich oslave postupu smejú, iní ju ostro kritizujú a pokladajú za zbytočné prilievanie oleja do ohňa.

“ Toto nie sú futbaloví fanúšikovia. Keby Messiho mali blízko, už by stáli front na jeho podpis a fotku, “ rozčuľoval sa jeden z komentujúcich na sociálnej sieti X. “ Budete kvôli tomu plakať? Ubližujú snáď niekomu? „ zastal sa priaznivcov Monterrey jeden z prispievateľov.

Samotný Messi najskôr nad situáciou mávol rukou a sústredí sa na ďalší zápas. Miami už v nedeľu hrá duel MLS na pôde Kansase.

 

 

 

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie