fbpx

Veľké zmeny pre divákov: Končí ďalšia obľúbená televízna stanica

Reklama
Ilustračná fotografia (Zdroj: pixabay.com)

Najprv oznámili koniec dvoch kanálov zo skupiny Prima, potom ČT sport a teraz najnovšie vypnú ďalší. Z ponuky satelitnej služby Skylink vypadol ďalší český televízny kanál, a tým je Relax. Ukončili totiž satelitnú distribúciu.

Od konca marca v televíziách už nenájdeme ďalší český kanál. Športoví nadšenci sa na Slovensku museli navždy rozlúčiť s obľúbenou športovou českou stanicou ČT sport. K ukončeniu jej šírenia na území Slovenska dochádza na základe žiadosti samotnej Českej televízie.

O niekoľko dní na to dostali slovenskí diváci ďalšiu ranu. Niektorí sa totiž musia rozlúčiť aj s komerčným kanálom Relax. Informuje o tom portál SatelitnaTV.

Ako píšu, v prípade TV Relax, došlo k ukončeniu satelitnej distribúcie, ktorá bola dostupná divákom takmer v celej Európe. “Vysielanie TV Relax môžu sledovať aktuálne už iba diváci prostredníctvom terestriálnych DVB-T2 vysielačov Multiplexu 24 v rámci Českej republiky. Okrem toho je k dispozícii aj v ponukách vybraných slovenských a českých IPTV a OTT operátorov. Sú to napr. služby Magio TV, Antik TV, Sledovanie TV, Lepšia TV a iné,” dodáva portál.

Kanál sa, okrem iných, nachádzal v ponuke operátora Skylink, v jeho šírení naopak pokračuje Magio TV, Antik TV, Sledovanie TV a Lepšia TV.

Čoskoro vypnú ďalšie, náhrada nebude plnohodnotná

Navyše, už čoskoro slovenskí diváci prídu aj o obľúbené české kanály Prima Cool a Prima Love. Nahradia ich novými slovenskými verziami, ale s okliešteným obsahom. Bližšie informácie o termínoch vypínania nájdete v tomto článku.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie