fbpx

VIDEO: Obyvateľov Stropkova nahneval šéf polície. Údajne porušil zákon, bráni sa, že on nešoféroval

Reklama
Na snímke zábery auta a náčelníka, ktorého auto stojí na zákaze státia. Zdroj: Facebook/Maroš Klika

Obyvatelia Stropkova neverili vlastným očiam. Náčelník Mestskej polície údajne porušil zákon. Jeden z obyvateľov totiž natočil auto náčelníka, ktoré stojí na ceste na Námestí SNP na mieste, kde je zákaz státia. 

Maroš, nahnevaný obyvateľ Stropkova, ostal z arogancie parkovania šéfa Mestskej polície zaskočený. Auto bolo zaparkované uprostred cesty, zatiaľ čo si odbehol na zmrzlinu so svojou ženou. „Pred malou chvíľou náčelník mestskej polície, ktorý má reprezentovať Mesto Stropkov v pozitívnom svetle, odparkoval svoje auto priamo na ceste na námestí SNP v Stropkove a s úsmevom sa pobral vychutnať najlepšiu zmrzlinu v meste,” uviedol Maroš svojom príspevku z 13. apríla. Ako prvý o tom informoval portál regiony.sk.

Náčelník Mestskej polície v Stropkove Marián Harmad sa však bráni, že nešoféroval on, ale jeho žena.

Náčelníka polície Maroš údajne konfrontoval, no odpoveď nebola na mieste. „Keď som sa Mariána opýtal, či môžeme aj my všetci takto parkovať na ulici Cintorínskej, tak mi bolo povedané, že áno. Čiže priatelia, kľudne môžete takto odstaviť svoje auto ako pán náčelník, aj keď blokujete vychádzajúce auto z parkoviska. Ako vidíte na fotke, parkovacích miest tam bolo voľných dosť,” uviedol na záver svojho príspevku.


Náčelník sa bráni

Marián Harmada poskytol stanovisko pre regiony.sk. „Informácie zverejnené na sociálnej sieti sa nezakladajú na pravde. Nebol som vodičom predmetného vozidla a neparkoval som na ceste. Auto šoférovala moja manželka, ja som z neho vystúpil skôr, ona pokračovala v jazde ďalej a je pravdou, že o niekoľko metrov ďalej ostala stáť na miestnej komunikácii,” uviedol.

To, či išlo o priestupok, údajne preveria. “Podozrenie zo spáchania priestupku bolo vzhľadom na možnú zaujatosť postúpené na príslušný okresný dopravný inšpektorát. Všetky ostatné vyjadrenia zverejnené na sociálnych sieťach sú nepravdivé, tendenčné a vytrhnuté z kontextu a preto ich nebudem komentovať,” napísal vo svojom vyjadrení.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie