fbpx

Zadržali dvoch mužov, ktorí v Bratislave obchodovali s drogami

Reklama
Zdroj foto: facebook/KRPZBA

Polícia v piatok (19. 5.) v rámci akcie Garden zadržala dvoch mužov, ktorí prechovávali drogy a obchodovali s nimi na viacerých miestach v Bratislave. V prípade preukázania viny im hrozí 15-ročný trest. Bratislavská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

Po zadržaní obvinených polícia vykonala na základe príkazu sudcu viaceré domové prehliadky. V rámci nich zaistila okrem iného vyše 3,5 kilogramu rastliny rodu Cannabis. „Čo predstavuje podľa výsledkov expertízneho skúmania 7146 bežných jednorazových dávok drogy v celkovej minimálnej hodnote 18.426 eur,“ ozrejmili policajti. Drogy mal jeden z obvinených dovážať z Českej republiky.

Po vykonaní potrebných úkonov boli 33-ročný Anry V. z Bratislavy a 41-ročný Petr Š. z Čiech umiestnení v cele policajného zaistenia. „Zo strany vyšetrovateľa bol spracovaný aj podnet k návrhu na ich väzobné stíhanie,“ dodala polícia.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie