fbpx

Pri požiari v Červenici bol v dome nájdený mŕtvy muž. Hasiči zlikvidovali požiar (aktualizované)

Reklama
Pri požiari strechy rodinného domu v osade v obci Červenica zomrel 20-ročný muž. Zdroj: REPROFOTO TV Markíza

Pri pondelňajšom požiari strechy rodinného domu v osade v obci Červenica v okrese Sabinov bol v dome nájdený mŕtvy muž. Hasičom sa podarilo zlikvidovať požiar. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove.

Hasičom sa podarilo zlikvidovať požiar strechy rodinného domu v obci Červenica v okrese Prešov. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove Miroslava Knišová.

Ako uviedla, požiar strechy rodinného domu v obci Červenica bol ohlásený po 7.30 h. „Na mieste zasahovalo deväť príslušníkov Okresného riaditeľstva HaZZ v Prešove z hasičskej stanice Prešov s troma kusmi hasičskej techniky a štyria členovia Dobrovoľného hasičského zboru obce Červenica s jedným kusom techniky,“ povedala Knišová.

„Pri požiari bola jedna osoba usmrtená a jedna osoba utrpela zranenia. Išlo o intoxikáciu splodinami horenia. Zranená osoba bola na mieste ošetrená posádkou záchrannej zdravotnej služby a následne transportovaná na ďalšie vyšetrenie do nemocnice,“ doplnila Knišová.

Podľa informácií portálu tvnoviny.sk, mal o život prísť len 20-ročný muž.

Po lokalizácii požiaru hasiči pomocou termovíznej kamery vyhľadávali skryté ohniská a dohášali ich. „Požiar sa im podarilo krátko po 10.30 h zlikvidovať. Na mieste udalosti je prítomný zisťovateľ príčin vzniku požiaru. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania,“ dodala Knišová.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie