fbpx

Pri Veľkom Krtíši našli utopené dieťa. O život prišlo v potoku (aktualizované)

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj

Obrovská tragédia v okrese Veľký Krtíš. Vo Veľkonočnú nedeľu sa v potoku utopilo dieťa. Informoval o tom portál MY Novohrad.

Správa otriasla malou dedinou v okrese Veľkého Krtíša. V Slovenských Kľačanoch došlo k obrovskej tragédii. Dieťa, ktoré sa stratilo, našli mŕtve. Telíčko malého dieťaťa našli v potoku, v ktorom sa utopilo. Dieťa našli vo vedľajšej dedine, než kde sa stratil.

Ako informuje TV Markíza, malý chlapček sa mal poobede hrať pred bytovkou s kamarátmi. Potom náhle zmizol a začali ho hľadať. Niekto ho mal naposledy vidieť pri potoku, ktorý tečie neďaleko od bytovky. Tu už nastalo desivé podozrenie.

Chlapčeka hľadali hasičky psovodi a dobrovoľníci až ho napokon našli mŕtveho v potoku v neďalekej dedine Vieska. I keď sa ho snažili oživovať, počas prevozu do nemocnice zomrel, informuje portál tvnoviny.sk.

„Operačné stredisko ZZS SR v nedeľu vyslalo ambulanciu rýchlej lekárskej pomoci do Viesky, v okrese Veľký Krtíš k maloletému pacientovi. Napriek snahe záchranárov dieťa počas prevozu do nemocnice zomrelo,“ uviedol Richard Bolješik, zástupca hovorcu OS ZZS SR.

Hovorkyňa banskobystrickej krajskej polície Petra Kováčiková uviedla, že informáciu o nezvestnosti dvojročného chlapčeka prijala polícia na tiesňovú linku v nedeľu vo večerných hodinách.

„Do pátrania boli zapojení policajti, hasiči aj dobrovoľní hasiči. V tomto prípade bolo začaté trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia,“ uviedla s tým, že chlapčeka vypátrali vo vodnom toku v obci Vieska o 21.15 h. Kováčiková dodala, že vzhľadom na citlivosť prípadu nebude polícia poskytovať žiadne podrobnejšie informácie.

Teraz sa začalo vyšetrovanie, ako ku tragédii došlo.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie