fbpx

VIDEO: Policajti pobavili celý internet. Ich razia mala nečakaný veľkonočný koniec

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: FACEBOOK/Polícia Slovenskej republiky

Na sociálnej sieti slovenská polícia zverejnila video, ktoré sa hneď stalo virálnym. Policajti na ňom predviedli, ako si oni predstavujú šibačku a zároveň zaželali úspešné šibačky a polievačky.

Slovenská policia zverejnila na Facebooku dramatické video. Všetko sa začína ako seriózny zásah policajného komanda. Jeho príslušníci vyskákali z auta plne ozbrojení s prilbami na hlavách a plne ozbrojení.

Potom sa plížili po schodisku ako počas skutočného zásahu. Následne dôrazne zabúchali na dvere. A čuduj sa svete, otvorili im pohľadné policajné príslušníčky polície. Posledný záber videa už ukazuje komando s korbáčmi v rukách a všetko sa skončilo ako záznam z netradičnej šibačky.

Nad príspevkom napísali komentár: „ŠIBI RYBY! ALE SLUŠNE. Šibačom prajeme úspešné šibačky a polievačky, ale zároveň žiadame, aby sa inšpirovali nitrianskymi PPÚ-čkarmi.“

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie