fbpx

Polícia má prvé stopy: Tehotnú ženu v Sládkovičove dobodal zrejme jej priateľ, potom skočil pod vlak

Reklama
Podľa informácií televízie Markíza spáchal tento čin jej bývalý priateľ zo Srbska. Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Polícia vyšetruje v meste Sládkovičovo neďaleko Trnavy napadnutie 33-ročnej tehotnej ženy. Tú našli s bodnou ranou v bruchu a následkom svojich zranení podľahla. Zomrelo aj dieťa. Na mieste sú kriminalisti ale i technici, ktorí zaisťujú stopy. Informuje portál tvnoviny.sk.

Tehotná žena mala tridsaťtri rokov. Pravdepodobne ju niekto napadol, ženu našli s bodnou ranou v oblasti brucha.

„Krátko pred 13.30 h sme na tiesňovú linku 155 prijali hovor so žiadosťou o pomoc pre ženu, ktorá nejavila známky života. Na miesto sme vyslali ambulanciu rýchlej lekárskej pomoci. Lekár už len mohol konštatovať úmrtie,“ priblížila hovorkyňa Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Petra Klimešová.

Aj napriek snahe sa žene nepodarilo už pomôcť. Podľa zistenia televízie Markíza tridsaťtriročná žena vážnym zraneniam na mieste podľahla. Neprežilo ani jej nenarodené dieťatko. Pravdepodobne ženu niekto napadol.

Obyvatelia obce vypovedali, že obeť mal nájsť jej dvanásťročný syn, ktorý kontaktoval záchranné zložky. Ten bol podľa Markízy na druhom stupni základnej školy. Priestor domu je aktuálne opáskovaný. Tragédia sa stala na Fúčikovej ulici v Sládkovičove. Informácie o tom, v akom štádiu tehotenstva sa žena nachádzala, sa zatiaľ rôznia. Podľa prvotných informácií bola v deviatom mesiaci, podľa ďalších vo štvrtom mesiaci tehotenstva.

Podľa Markízy by tragédia mohla súvisieť s jej bývalým priateľom zo Srbska. Ten sa totiž podľa informácií televízie v utorok ráno rozhodol ukončiť svoj život. V dopoludňajších hodinách po tomto skutku skočil medzi Sládkovičovom a Galantou pod vlak.

Polícia momentálne vykonáva prvotné úkony na mieste činu. „Udalosť preverujeme v súvislosti s podozrením na násilný trestný čin. Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to situácia dovolí,“ uzavreli.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie