fbpx

V Petržalke nahlásili bombu, ľudí evakuovali. Hrozba sa nepotvrdila (aktualizované)

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: FACEBOOK/Mestská polícia Bratislava

Včera policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V vykonávali potrebné úkony spojené s nahlásením o uložení bomby v jednom z objektov na Budatínskej ulici, na ktorej sídli aj Národný bezpečnostný úrad. Bombová hrozba v objekte sa nepotvrdila. Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu šírenie poplašnej správy. TASR to uviedla bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková.

Policajti boli vo štvrtok 6.6. privolaní do jednej z budov v hlavnom meste na Budatínskej ulici z dôvodu nahlásenia bomby. Informuje o tom Polícia SR na svojich sociálnych sieťach.

Na mieste vykonávali prehliadku priestorov. Z objektu boli evakuované všetky osoby. Predmetná udalosť je v štádiu preverovania.

Zatiaľ neznámy páchateľ zavolal vo štvrtok (6. 6.) na tiesňovú linku 112, na základe čoho bola vykonaná evakuácia objektu prevádzky pekárne v Bratislave. „Prehliadka priestorov skončila s negatívnym výsledkom. Momentálne sa vo veci vykonávajú procesné úkony,“ priblížila policajná hovorkyňa.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie