fbpx

Avízo: MZVEZ: Minister Káčer vystúpi na diskusnom fóre Európskeho …

Avízo: MZVEZ: Minister Káčer vystúpi na diskusnom fóre Európskeho univerzitného inštitútu vo Florencii

Reklama

ratislava 5. mája (TASR) – Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Rastislav Káčer vystúpi v piatok 5. mája 2023 na politickom diskusnom fóre „State of Union“, ktoré sa bude konať na pôde Európskeho univerzitného inštitútu v talianskej Florencii.

Spoločne s rakúskym ministrom zahraničných vecí Alexandrom Schallenbergom budú diskutovať na tému „Láska k susedovi: Politika strednej Európy a vojna na Ukrajine.“

Na okraj diskusného fóra bude šéf slovenskej diplomacie R. Káčer rokovať so švédskym partnerom, ministrom Tobiasom Billströmom.

TASR o tom informoval komunikačný odbor Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVEZ) SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie