fbpx

Babiš znova s ​​Monikou? S manželkou oslávil jej päťdesiatku, dokonca v nočnej Bratislave

Reklama
Andrej Babiš oslávil s manželkou jej päťdesiatku. Zdroj: TASR/Jakub Kotian, FB/Andrej Babiš

Hoci pred časom oznámili, že sa rozchádzajú, posledné dni ukazujú na istý návrat expremiéra Andreja Babiša (69) k jeho ešte stále manželke Monike. S tou totiž včera večer oslávil v Bratislave jej päťdesiatku, ktorú mala práve v piatok.

Využili na to ich spoločnú cestu na inauguráciu nového slovenského prezidenta Petera Pellegriniho (48), na ktorej ich pozval ich priateľ. „ Sme tu od piatku, boli sme na večeru a ja som sa potom chystal na rad schôdzok, “ povedal Babiš Blesku s tým, že bol s manželkou ubytovaný na hoteli. „Zostávame celý víkend, máme to nabité,“ dodal šéf hnutia ÁNO.

Ten sa s manželkou v sobotu na poludnie objavil na inaugurácii Petera Pellegriniho, na ktorej sedeli s exprezidentom Milošom Zemanom (79) v piatom rade.

Večer sa potom všetci uvidia na slávnostnej recepcii na Bratislavskom hrade. Do Prahy sa Babiš aj Zeman budú vracať počas nedele.

Český expremiér a šéf hnutia ANO Andrej Babiš v apríli oznámil, že s manželkou Monikou idú od seba.

„Po 30 spoločných rokoch plných vzostupov, pádov a nezabudnuteľných zážitkov sme sa s Monikou rozhodli, že naše cesty sa teraz rozdeľujú,“ uviedol politik na svojich sociálnych sieťach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrej Babiš (@andrejbabis)

O to väčším prekvapením bolo, že teraz prišiel do Bratislavy na inauguráciu prezidenta Petra Pellegriniho práve v spoločnosti Moniky.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie