fbpx

Bendig bude musieť vysvetliť múkový atentát. Podľa polície bol útok dohodnutý

Reklama
Jan Bendig má čo vysvetľovať. Zdroj: Youtube/extracz

Vyhlásenie Českých slávikov v novembri minulého roka sa stalo pre speváka Jána Bendiga (29) nečakaným a nepríjemným zážitkom. Pri svojom príchode na červený koberec bol napadnutý mužom, ktorý naň vysypal vrece múky a hlasno vykrikoval urážky „cigáň“. Celý incident sa zbehol tak rýchlo, že nikto z prítomných nestihol zareagovať, Bendig potom zo Slávikov odišiel a následne agresora vyzval, aby prišiel na jeho koncert. Pri incidente zasahovala polícia a jej záver je nakoniec nepríjemný pre samotného Bendiga – útok bol dohodnutý. Správu priniesol portál expres.cz.

Ján Bendig, ktorý vtedy dorazil na Slávikov v okázalom striebornom obleku, podobnom bohato zdobenému brneniu, práve pózoval pre fotografov na červenom koberci, keď sa k nemu priblížil muž v červenej bunde s vrecom polohrubej múky v ruke a škandál bol na svete. Bendigov partner Lukáš Rejmon ani nestihol zasiahnuť a následne potvrdil, že útok mal na Bendiga psychický vplyv a ten nakoniec miesto opustil po krátkom vystúpení s Monikou Bagárovou.

„Nenachádzam tie správne slová, čo k tomu povedať. To, že celý život musím stále niektorých ľudí presviedčať o tom, nech ma nehádžu do jedného vreca a nepozerajú na mňa cez prsty, je už niekedy psychicky unavujúce,“ uviedol po incidente Bendig na Instagrame.

„To, čo si urobil, bola fakt blbosť. Ale ako som už písal, nebudem ti nadávať, ale pozývam ťa na niektorý z mojich koncertov. Nech vidíš, že nie som taký, aký si asi myslíš, že som, makám, snažím sa v živote niečo dokázať a byť pre veľa mladých ľudí, ktorí sa v živote ešte len rozhliadajú, inšpiráciou. Napríklad budem aj inšpiráciou pre teba, že to, čo si urobil, bola fakt blbosť,“ odkázal agresorovi v červenej teplákovke a so žltou taškou Billa, z ktorého sa potom vykľul barman z klubu, kam Bendig pravidelne chodí.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie