fbpx

Dcéra Dary Rolins sa priznala. OTRÁVILA sa alkoholom, zachraňoval ju otec

Reklama
Na snímke hudobník Matěj Homola, Laura Homolová a Dara Rolins. Zdroj: FACEBOOK/Dara Rolins

16-ročná Laura Homolová, ktorá je dcérou slovenskej speváčky Dary Rolins a hudobníka Matěja Homolu, sa nedávno otrávila alkoholom. Na pomoc jej prišiel otec. Priznala sa v rozhovore pre český portál novinky.cz, ktorý viedla spolu s otcom. Navyše prezradili aj to, aký majú spolu vzťah.

Laura je dobre známa verejnosti aj vďaka spoločnému vystupovaniu s jej maminou. Lola, tak ako ju familiárne volajú, najnovšie v rozhovore pre český portál priznala, že sa otrávila alkoholom. Aký je Matej ako otec a aký bol on sám vo veku Laury? Na tieto a ďalšie otázky spoločne odpovedajú.

Na úvod prvá otázka sa presne týkala toho, či si o sebe Matěj myslí, že je dobrý otec.

Spočiatku reagoval, že to zrejme nie je otázka preňho, no v zápätí na to vtipne poznamenal, že z jeho pohľadu je ten najlepší.

„Všetko riešime spolu ako kamaráti, mám veľké šťastie, že sa mi Laura narodila ako pokojné dieťa. Nikdy som ani nepocítil potrebu zvýšiť na ňu hlas, nieto ju ešte potrestať. Vždy sme sa na všetkom dohodli, tak dúfam, že to tak aj zostane. Všetko som odkukal od svojich kamarátov, ktorí svoje deti nedrilovali a majú s nimi krásne vzťahy aj v dospelosti. Ale ja nie som sudca, to musí povedať Laura,“ uviedol, čím chcel, aby na túto otázku ďalej odpovedala jeho dcéra.

„Nemôžem poprieť to, čo povedal. Je to ten najlepší otec. Je z neho cítiť neustálu podporu, pokoj a istotu. Myslím si, že veľa ľudí nemá to šťastie, aby to našli u svojich otcov. Čím som staršia, tým viac si rozumieme, máme veľa spoločných záujmov. Sme partneri,“ popísala Laura v rozhovore. Neskôr však padli aj vážnejšie otázky, a to napríklad, či sa dokáže Laura otcovi zdôveriť.

Laura sa pri otázke o večierkoch uviedla, že ich moc neobľubuje: „V Českej republike som nikdy nebola v klube. Moji kamaráti tam chodia už dva roky, každý víkend, ale mňa to vôbec nebaví. Poznám to z otcových koncertov, keď ma tam brával – všade ľudia, hudba, alkohol. Vôbec ma to nebaví, radšej sedím v kľude, chodím von atď. Nepijem veľa, len ochutnávam väčšinou, keď som vonku s rodičmi, čo je asi trochu trápne.“ Na čo jej otec hneď pohotovo reagoval.

„To je hrozné, však? A tiež trestné. Ale myslím si, že vo chvíli, keď je alkohol tabu, môže to byť oveľa horšie,“ uviedol. Neskôr redaktor od Laury zisťoval, či sa svojmu otcovi môže so všetkým zveriť. Na čo ihneď reagovala.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie