fbpx

SÚŤAŽ: Vyhraj dve permanentky na najväčší česko-slovenský festival CIBULA FEST

Reklama
Najväčší česko – slovenský open air festival CIBULA FEST. Zdroj: Cibula Fest

CIBULA FEST oslávi tento rok už svoj 15. ročník. Vďaka silnej koncentrácii toho najlepšieho, čo česká a slovenská hudobná scéna v súčasnosti ponúka, vypukne  v termíne 18. – 20. júla v Holíči trojdňová narodeninová párty. 

Na hlavnom pódiu sa vystriedajú hviezdy ako kapela Kryštof s Richardom Krajčom, ktorí v tomto roku na Slovensku vystúpia iba na CIBULA FESTe, IMT Smile, Mirai, Michal David či ďalšie hviezdne mená.

„Aj keď sa mohlo zdať, že viac, ako desiatka headlinerov na jeden festival je naozaj lákavá, my sme sa rozhodli našim stálym návštevníkom dopriať ešte viac ako poďakovanie za tých 15 rokov a veríme, že silný program k nám priláka aj nových. Preto tento rok vystúpia minimálne štyria headlineri každý deň. K už ohláseným kapelám aktuálne pridávame rockových kráľov z kapely DYMYTRY s novým frontmanom populárnym Václavom Noidom Bártom, formáciu Peter Bič Projekt, Bystríka, kapelu Medial Banana a poprockovú formáciu Botox,“ prezradil organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Počas úvodného dňa festivalu, vo štvrtok 18. júla, vystúpi na hlavnom pódiu Denny Veselý, Botox, Jelen, Hex, Mirai, Kontrafakt a Hovada.sk.  

V piatok sa na Cibula Feste predstaví Poison Candy, Mark Dann, Bystrík, Katka Knechtová, Panoptiko, Kryštof, Dymytry a Dora. Hlavný festivalový deň bude skutočne nabitý.

Postupne sa na pódiu vystriedajú Dany Moment, Peter Bič Projekt, Pokáč, Walda Gang, Michal David, IMT Smile, Medial Banana, Karpina a festival ukončí oldies diskotéka. 

Súťažiť o dve VIP permanentky na festival môžeš na našom instagrame:

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie