fbpx

Ferrari chce získať Hamiltona, ponúka mu 46 miliónov eur

Reklama
KK5 archív Imola - Na archívnej snímke z 24. apríla 2022 jazdec F1 Max Verstappen z tímu Red Bull poèas VC Emilie Romagna F1. Ve¾ká cena Emilie Romagna motoristického seriálu F1 sa cez víkend na okruhu v Imole kona nebude. Dôvodom sú záplavy v Taliansku. FOTO TASR/AP FILE - Red Bull driver Max Verstappen of the Netherlands leads during the Emilia Romagna Formula One Grand Prix, at the Enzo and Dino Ferrari racetrack, in Imola, Italy, Sunday, April 24, 2022. This weekend's Emilia-Romagna Grand Prix in northern Italy was canceled Wednesday, May 17, 2023, because of deadly floods in the region. Formula One said it made the decision for safety reasons and to avoid any extra burden on the emergency services, after consulting with Italian political figures. (AP Photo/Luca Bruno, File)
Zdroj foto: TASR

Tím F1 Ferrari má záujem získať do svojich radov sedemnásobného svetového šampióna Lewisa Hamiltona. Údajne má pre Brita pripravenú zmluvu na 46 miliónov eur.

Hamilton má kontrakt so stajňou Mercedes do konca prebiehajúcej sezóny. Ferrari sa naposledy tešilo z titulu jazdca v roku 2007, keď triumfoval Kimi Räikkönen. V súťaži konštruktérov uspelo naposledy o rok neskôr. Informovala DPA.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie