fbpx

FOTO: Auto po náraze začalo horieť. Vodič zostal zakliesnený, nemal šancu prežiť

Reklama
Snímka z miesta dopravnej nehody. Zdroj: FACEBOOK/Polícia SR - Nitriansky kraj

V noci sa odohrala tragická dopravná nehoda, pri ktorej zomrel 55-ročný muž. Vodič osobného auta mal naraziť do oplotenia rodinného domu v obci Pohronský Ruskov na Hlavnej ulici. Následne sa auto vznietilo a mužovi sa nepodarilo ujsť. Vodič nemal žiadnu šancu na prežitie. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.

Večer boli všetky záchranné zložky privolané k dopravnej nehode, ktorá sa stala v obci Pohronský Ruskov na Hlavnej ulici.

„Vodič vozidla Toyota Yaris Hybrid z doposiaľ presne nezistených príčin zišiel z cesty a narazil do oplotenia rodinného domu. Po náraze začalo vozidlo horieť, pričom vodič ostal zakliesnený vo vozidle,“ priblížila polícia na sociálnej sieti.

55-ročný muž utrpel zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom. Či bol vodič pod vplyvom alkoholu ukáže až pitva.„Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina sú predmetom vyšetrovania polície. JAZDITE OPATRNE!“ dodala nitrianska polícia.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie