fbpx

FOTO: Pri obci Veľká Mača auto narazilo do stromu. Neprežili 3 osoby

Reklama
Snímka z miesta tragickej dopravnej nehody. Zdroj: FACEBOOK/Polícia SR - Trnavský kraj

K tragickej dopravnej nehode došlo pri obci Veľká Mača, v okrese Galanta. Vodič prešiel z nezistených príčin mimo cestu a narazil do stromu. Pri kolízií vyhasli 3 mladé životy a jedna osoba sa ťažko zranila, informuje o tom polícia na sociálnej sieti. Podľa rodinných známych sa mali niektorí z nich lúčiť so školou pred maturitou. Jednou z obetí mala byť mladá Sofia, píšu topky.sk.

Polícia vyšetruje mimoriadne tragickú nehodu v noci z piatka na sobotu, ktorá sa stala pri obci Veľká Mača v galantskom okrese. Auto viedol 20-ročný mladý muž, ktorý prešiel z nezistených príčin mimo cestu a narazil do stromu.

Vyhasli 3 mladé životy

V aute značky Hyundai sa v čase nárazu nachádzali aj traja rovesníci vo veku 21, 18 rokov, z toho dve dievčatá. Nehodu prežila iba 21-ročná dievčina, ktorú záchranári transportovali s ťažkými zraneniami do nemocnice. Ostatní, žiaľ zraneniam spolu s vodičom, podľahli.

„Polícia miesto nehody uzavrela a krátko na to zasahovali pri udalosti všetky záchranné zložky. Vzhľadom na závažnosť prípadu si nehodu prevzal galantský vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a ublíženie na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví,“ uzavrelo KR PZ v Trnave.

Zároveň policajti apelujú na mladých vodičov, ktorí nemajú ešte dostatočné skúsenosti za volantom, aby nepodceňovali situáciu za volantom a zbytočne neriskovali.

Mali sa lúčiť so školou 

Podľa rodinných známych sa mali niektoré z detí len včera lúčiť so školou. „Včera sme boli na ich rozlúčkovej. Deti mali rozlúčku v škole… pred maturou,“s obrovským smútkom prezradila Iveta. Jednou z obetí nešťastnej nehody mala byť Sofia. „Sofka, mala si o pár dní maturovať, no dnes v noci sa stal z teba anjel. Tvojej rodine a aj ďalším rodinám prajem úprimnú sústrasť,“ poznamenala Dagmar.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie