fbpx

Jasnovidka v tom má jasno: Začne PUTIN jadrovú VOJNU?

Reklama
Vľavo ruská jasnovidka Galina Yanková. Zdroj: reprofoto Instagram/yanko.galina, Unsplash

Často sa špekuluje o tom, či by bol ruský prezident Vladimír Putin schopný stlačiť spúšť jadrového arzenálu. Ruská jasnovidka Galina Yanková prezradila, či sa skutočne máme báť jadrovej vojny. Odhalila však ešte desivejšie proroctvo, než aké by si mohol čakať.

Ruský spravodajský web Moskovskij Komsomolets podporovaný Kremľom priniesol rozhovor s Galinou Yankovou, ruskou jasnovidkou. Tá tvrdí, že aj napriek tomu, že sa ruský prezident často vyhráža Západu jadrovou vojnou, k ničomu podobnému nedôjde. „Nebude žiadna jadrová vojna, o ktorej všetci hovoria. Len Boh môže zoslať svoje nešťastie na ľudí a on to urobí,“ prezradila. „Tí, ktorí sa teraz zo všetkých síl snažia podnietiť globálny konflikt, budú trpieť a ľudia sa nemusia obávať: nevidím jadrovú vojnu, pokiaľ sa rovnaké problémy, aké vidíme teraz, budú diať po celom svete,“ uviedla ďalej jasnovidka.

Ako uvádza portál topky.sk, svetové konflikty budú podľa Yankovej pokračovať až do chvíle, kým sa nezmení vedenie Spojených štátov. „Len čo súčasný prezident USA odíde z úradu, všetko sa obráti hore nohami. Drastické zmeny sa čoskoro stanú aj na Ukrajine: musíme len chvíľu počkať. Každý raz a navždy pochopí, že Rusko nemožno poraziť na bojisku,“ uviedla Yanková, ktorá sa netají svojim obdivom ku kremeľskému režimu. „Keď americký prezident odíde z úradu, nastane raj: všade rozkvitnú jablone, kupoly budú pokryté zlatom a príde pokojný čas, Rusko začne prekvitať,“ dodala.

Okrem toho uviedla aj presvedčenie, že podľa jej vízií sa Rusko ako krajina stane svetovou veľmocou. „Bude sa s nami počítať a budú si nás vážiť a nikto sa nás už neodváži napadnúť – naši nepriatelia sa nás budú báť ako ohňa,“ uviedla zanietená podporovateľka Putina. Dodala aj to, že mier bude v Rusku veľmi silný a dlhý. Jej výpovede však treba brať s rezervou, nakoľko rozhovor poskytla prokremeľskému portálu a sama sa netají tým, že je veľkou obdivovateľkou ruského prezidenta Vladimíra Putina.


Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie