fbpx

KAUZA Salátová vs. Sulík: ODKAZ komičky hovorí za všetko

Reklama
Kauza Salátova vs. Sulík. Zdroj: Instagram/simonacomedy, fikisulik123

Syn bývalého predsedu SaS Richarda Sulíka, Filip Sulík, sa často vyjadruje na adresu viacerých slovenských celebrít, pričom jeho kontroverzné vyjadrenia často vzbudzujú pozornosť. Jeho nedávne výroky na adresu komičky Simony Salátovej však tentokrát neostali bez odpovedi.

Fiki Sulík sa už neraz vyjadril na adresu komičky Simony Salátovej, ktorej adresoval už nejeden urážlivý výrok. Vo svojich vlogoch a videách vyrozprával príbeh, podľa ktorého mu údajne slovenská stand-up komička ukradla jedlo z tácky v reštaurácii rýchleho občerstvenia. Je jasné, že je tento príbeh vymyslený, avšak Sulík ho rád používa na zosmiešnenie komičky, uvádza portál topky.sk.

V rozhovore s Rytmusom sa ho raper opýtal, kto má lepšie spaľovanie, či on alebo Simona. „Tak ona je mladšia nie?“ spýtal sa Rytmus. „Kámo, ona je stará ako ja a vyzerá, že má osemdesiatpäť,“ reagoval na otázku Sulík. Nedávno taktiež na adresu Salátovej urážkami nešetril. „Aký paradox, že s priezviskom Salátová je to tučná sviňa. Ja som si myslel, že má aspoň 42 rokov,” vyjadril sa. Najnovšie na svojom profile zverejnil fotku tetovania s nápisom „Simona je tučná“.

Aj keď sa komička od akýchkoľvek reakcii často stráni, tento raz to nevydržala a urobila výnimku. Na otázku od fanúšikov, ako rieši nadávky od Sulíka a ako vníma jeho tetovanie, odpovedala: „Viacerí sa ma na toto pýtate, tak výnimočne odpoviem. Som rada, ak si dal vytetovať! Konečne nejaký muž s mojím menom na koži. Inak ho vôbec neriešim a neodporúčam to ani vám. Je to taký nobody,“ odpovedala.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie