fbpx

Muž nevydržal čakanie v lietadle a vyrazil núdzové dvere. Zadržala ho polícia

Ilustračná snímka. Zdroj: FREEPIK/DC Studio

Minulý štvrtok 18. januára zatkli na mexickom národnom letisku muža, ktorý počas čakania lietadla na letiskovej ploche otvoril núdzový východ a vystúpil na krídlo. Urobil to údajne po tom, čo spoločne s ďalšími desiatkami cestujúcich musel niekoľko hodín sedieť vo vnútri lietadla bez klimatizácie a pitia.

Lietadlo spoločnosti Aeromexico smerujúce do Guatemaly na ploche stálo asi tri hodiny kvôli problému s údržbou. Podľa informácií letiska nedošlo k žiadnej ujme, avšak jedného pasažiera musel personál odovzdať polícii.

Muž otvoril núdzový východ, z ktorého potom vystúpil na krídlo stroja. Údajne mu vo vnútri lietadla po niekoľkých hodinách čakania chýbala voda a klimatizácia. Spolucestujúci však spísali spoločné vyhlásenie, v ktorom mužovi vyjadrili podporu.

„Zachránil nám život,“ napísali a pod list sa podpísali.

Po otvorení núdzových dverí musela spoločnosť stroj pred vzletom vymeniť. Aktuálne nie je jasné, akému obvineniu zadržaný pasažier čelí.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie