fbpx

Náhla a nečakaná smrť. Zomrel spevák hitu Jede jede mašinka. Počas večere sa zosunul na zem

Reklama
Spevák skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali sa počas večere s kamarátmi zosunul k zemi a zostal ležať bez známok života. Zdroj: FB/ Maxim Turbulenc

Česká hudobná scéna smúti. Vo veku 53 rokov zomrel náhle Daniel Vali, spevák zo skupiny Maxim Turbulenc. Informuje CNN Prima News. Zomrel náhle. Príčinou smrti bol zrejme infarkt.

Skupina Maxim Turbulenc vstúpila do povedomia najmä tým, že prerábala známe ľudové piesne na diskotékové hity. Prerazili v slovenskom šoubiznise. Najznámejšou pesničkou je pravdepodobne Jede jede mašinka. Najnovšie kapela prišla o jedného z jej členov.

Smrť Daniela Valiho jeho kolegov šokovala.

„Ešte včera sme spolu hovorili, bol úplne v pohode, plný elánu. Je to strašné. Vôbec nemôžem uveriť tomu, čo sa stalo,“ povedal Danielov kolega z kapely Tomáš Báča alias Timi pre CNN Prima News.

Daniel zomrel náhle a nečakane. Podľa portálu bol na večeri s priateľmi, medzi nimi bol aj bubeník skupiny Divokej Bill. Všetci sa dobre bavili, Daniel rozprával vtipy, ktorými bol povestný.

Zrazu v tvári zmenil farbu a zosunul sa bez známok života k zemi. Na miesto okamžite dorazila lekárska záchranná služba, ktorá sa ho pokúšala takmer hodinu oživovať. Márne. Príčinou smrti bol zrejme infarkt.

„Dan bude strašne veľmi chýbať. Bol to úžasný chlapec, super človek. Rád rozdával radosť, vedel skvele baviť ostatných,“ dodal Báča.

Tento rok by s kapelou oslávil 30 rokov na scéne. Ich pieseň Jede, jede mašinka sa aj po dlhých rokoch znie azda takmer na každej svadbe.

 

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie