fbpx

Nový škandál v kráľovskej rodine? Žena tvrdí, že je utajovanou dcérou Meghan Markle

Reklama
Na snímke Meghan Markle a princ Harry. Zdroj: X/govorise/Profimedia

Britská kráľovská rodina čelí ďalšej škandálnej kauze. Objavili sa špekulácie o tom, že Meghan Markle má dospelú dcéru, ktorej dala meno Sarah. Má ísť teda o nevlastnú dcéru princa Harryho, ktorý o tom tiež nevedel. 21-ročná Sarah na súde zverejnila šokujúce svedectvo týkajúce sa jej údajnej matky Meghan, píše Essa News.

Meghan Markle, ktorá je manželkou princa Harryho, sa opäť skloňuje vo viacerých svetových médiách.

Sarah tvrdí, že ju Meghan zanedbávala a citovo týrala a že pred svadbou s Harrym sa s ňou chcela finančne vyrovnať. Všetko, samozrejme, v úplnej tajnosti, pretože nikto vraj o tajnej dcére Markleovej nevedel, ani princ Harry.

Chce peniaze

Údajná „utajovaná dcéra“ sa vo svojej žalobe zamerala na financie. Chce totiž získať odškodné. Nie je však jasné, či medzi ňou a Meghan niekedy došlo k nejakej dohode. K záležitosti sa zatiaľ nevyjadrili ani členovia kráľovskej rodiny.

Či sú informácie pravdivé, zatiaľ známe nie je. Isté však je to, že kráľovská rodina má tajomstvá, o ktorých verejnosť nevie. Práve dokument o vzťahu princa Harryho a Meghan Markle utvrdil verejnosť v tom, že napriek tomu, že sú to verejne známe osoby, stále o nich nevieme takmer nič.

V dokumente o svojom živote s názvom Harry & Meghan napríklad prezradili, že počas 1. dňa, keď sa nasťahovali do svojho nového domu v Santa Barbare, Meghan potratila. Harry z toho viní stresujúce obdobie, keď Meghan nespávala a bola konštantne v strese, keďže bulvár svoju nenávisť voči nej rozpútal na maximum.

Ak by sa ukázalo, že Sarah je skutočne dcérou Meghan, išlo by o jeden z najväčších škandálov, akým kedy britská kráľovská rodina čelila.

Súdy a médiá aktuálne údajne preverujú pravosť vážnych obvinení. Vzťah Harryho a Meghan vždy priťahoval pozornosť. „Áno“ si povedali v máji 2018. Princ o dva roky neskôr opustil kráľovskú rodinu a spolu s manželkou sa presťahoval do USA.

Vystriedala množstvo partnerov

Či sú informácie o údajnej utajovanej dcére pravdivé, nateraz nie je jasné. Isté je len to, že kým sa Meghan podarilo usadiť, vystriedala viacerých partnerov. Magazín hellomagazine.com sa zameral na život vojvodkyne zo Sussexu.

Spája ju s basketbalistom Stevom Leporom, hercom Shaunom Zakenom a s hercom Brettom Rylandom. V roku 2011 si zobrala filmového herca a producenta Trevora Engelsona. V roku 2014 sa ich cesty rozišli. Pred princom Harrym dva roky chodila s kanadským šéfkuchárom Corym Vitiellom.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie