fbpx

Nový slovenský MULTIMILIONÁR! Pozri, koľko sa šťastlivcovi podarilo VYHRAŤ

Reklama
Neznámemu/ej Slovákovi/Slovenke sa podarilo vyhrať rozprávkovú sumu. Zdroj: Unsplash

Šťastný to človek! Neznámemu Slovákovi alebo Slovenke zo Záhoria sa podarila vyhrať závratná suma v lotérii EUROMILIÓNY. Výhrou sa zapísal do histórie so siedmou najvyššou výhrou v číselných lotériách od TIPOSu.

Tomu sa povie obrovské šťastie. Podľa portálu čas.sk, Slovákovi alebo Slovenke zo Záhoria sa podarilo v lotérii vyhrať rozprávkovú sumu. „V žrebovaní lotérie EUROMILIÓNY totiž vyhral 7 069 930 eur a stal sa čerstvým slovenským multimilionárom. V tejto chvíli ešte nevieme, či ide o výherkyňu alebo výhercu,“ uviedla hovorkyňa spoločnosti TIPOS Jana Pohorelská.

Svoju stávku sa rozhodol uzatvoriť v deň žrebovania na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v regióne Záhorie. Obsluhe terminálu zaplatil 9,50 eur a ostávalo mu už len čakať na večerné žrebovanie. Osud mu prial. Vyžrebované boli čísla: 3, 11, 19, 22, 23, 28 a 29 a powerballové číslo 6. Práve tieto čísla mal v jednom zo svojich šiestich tipov a priniesli mu neuveriteľnú výhru v miliónoch eur,“ dodala hovorkyňa.

Víťazovi zablahoželal aj predseda predstavenstva a generálny riaditeľ národnej lotériovej spoločnosti TIPOS, Peter Deďo. „Je pre mňa veľkým potešením zablahoželať výhercovi k úžasným 7 EUROMILIÓNOM. V TIPOSe plníme naše poslanie, ktorým je prinášať radosť z hier a výhier.Veríme, že každá výhra, či už menšia alebo miliónová, prinesie výhercovi len pozitívne zmeny a novú životnú etapu plnú radosti,“ uviedol.

Výhra v celkovej výške 7 069 930,75 € je siedmou najvyššou výhrou v rámci jackpotových výhier. Najvyššia suma, ktorá v histórii EUROMILIÓNOCH padla, bola výhra 8 997 697,75 €, ktorá padla 25. januára 2020. Hazardné hry sú dostupné pre ľudí od 18 rokov.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie