fbpx

Obrovský žiaľ Bon Joviho: Zomrela jeho matka. Pomáhala mi splniť môj sen, ďakoval jej spevák

Reklama
Obrovský žiaľ Bon Joviho: Zomrela jeho matka. Zdroj: X/ BluePurple Records

Smútok zavládol v rodine Jon Bon Joviho. Len tri dni pred svojimi 84. narodeninami zomrela jeho matka Carol. Časopisu People to potvrdil sám spevák.

„Naša matka bola silou, s ktorou bolo treba počítať. Jej duch a prístup k práci utvárali našu rodinu. Bude nám veľmi chýbať,“ uviedol 62-ročný Bon Jovi vo vyhlásení pre časopis People.

Carol, niekedy prezývaná „Mom Jovi“, podporovala svojho syna za každej situácie. Dokonca založila fanklub jeho kapely. Okrem toho bola úspešnou podnikateľkou a prevádzkovala niekoľko firiem.

Rodáčka z pensylvánskeho Erie patrila aj medzi prvých „zajačikov“ Playboya. V roku 1959 sa potom prihlásila k americkej námornej pechote, kde slúžila svojej vlasti a stretla svojho budúceho manžela Johna Bongioviho staršieho, poznamenal web Variety.

Po odchode z pechoty sa spoločne presťahovali do New Jersey, kde založili rodinu.

V rozhovore pre denník The Big Issue v novembri 2020 Bon Jovi poďakoval svojim rodičom za to, že mu umožnili uskutočniť jeho sen.

O tom, že si bol s rodičmi blízky, svedčí aj jeho videoklip z roku 2021 Story of Love , kde spieva pri stene, na ktorej visí ich čiernobiely portrét z mladosti.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie