fbpx

Organizátori zrušili obľúbený hudobný festival na Slovensku. Zúčastniť sa mala aj svetová legenda

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: FACEBOOK/TopFest Slovakia

Veľmi obľúbený hudobný festival, ktorý sa mal konať v dňoch 27. až 29. júna na žilinskom letisku, je zrušený. Na sociálnej sieti  o tom informovali organizátori Topfestu.

Minulý rok boli s rovnakým názvom dva, tento rok nebude ani jeden. Populárny festival, ktorý mal o dva týždne v Žiline privítať medzinárodné rockové hviezdy, sa konať nebude, uvádza portál brainee.hnonline.sk.

„Na základe nepredvídaných udalostí, ktoré sa stali v predchádzajúcich týždňoch, sme nútení podľa dnešného rozhodnutia festival na rok 2024 zrušiť,“ píšu organizátori na sociálnej sieti.

Organizátori plánujú v najbližších dňoch poskytnúť podrobnejšie vyjadrenie k situácii. Momentálne intenzívne pracujú na rokovaniach s interpretmi a obchodnými partnermi, aby našli vhodné riešenia. Tieto rokovania sú dôležité pre ďalší postup a organizátori dúfajú, že čoskoro prinesú nové informácie, ktoré situáciu viac objasnia.

„Usilovne pracujeme na tom, aby sme danú situáciu vyriešili hlavne v prospech vás. O všetkých aktualitách vás budeme informovať do 14. júna, kedy zverejníme možnosti vrátenia zakúpených vstupeniek,“ dodávajú.

Tento rok mali na festivale vystúpiť hviezdy ako legendárna skupina Scorpions, Five Finger Death Punch, Avantasia a Pretty Maids. Organizátori pripravovali program plný veľkých mien, ktorý by potešil fanúšikov rôznych hudobných štýlov.

Kapely rušili svoju účasť

Festival od začiatku zápasil s mnohými problémami. Známe kapely ako Annihilator, Eclipse, P.O.D. a Angry rušili svoju účasť.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie