fbpx

Pellegrini neprišiel na diskusiu s Korčokom. Mal byť v regiónoch, odfotili ho v Bratislave

Reklama
Na snímke kandidát Peter Pellegrini. Zdroj: TASR

Peter Pellegrini sa nezúčastnil dnešnej politickej debaty v rádiu Express, nakoľko sa mal podľa jeho slov stretávať s voličmi v regiónoch. SME však informuje, že sa počas vysielania nachádzal v Bratislave.

Šéf Demokratov, Jaroslav Naď, hovorí na Facebooku, že Predseda Národnej rady bol na Miletičovej ulici, pred budovou, kde má kanceláriu Pellegriniho sestra. Sídli tam niekoľko firiem, ktorých konateľkou je Eva Pellegrini.

Budova je od sídla rádia Expres vzdialená približne štyri kilometre, a tak mal Pellegrini mal príležitosť ísť do rozhovoru s Korčokom, nakoľko ešte pred týždňom volal svojho protikandidáta do spoločnej diskusie.

Líder Hlasu odôvodnil svoju neúčasť na Facebooku s tým, aby sa voliči nenechali zmiasť. „Hoci Rádio Expres stále avizuje upútavku na dnešný prezidentský duel, ja som včas a vopred oznámil, že sa rozhovoru nezúčastním, keďže budem s vami v regióne. A na spoločný duel s protikandidátom sa môžete tešiť už dnes večer o 20:30 na TV Markíza,“ dodáva Pellegrini.

Peter Pellegrini má dnes plný pracovný program, vrátane dlhodobo naplánovaného stretnutia v Novom Meste nad Váhom so stovkami svojich podporovateľov. Kvôli svojmu programu preto s dostatočným časovým predstihom odmietol pozvanie do rádia Expres,“ cituje SME hovorkyňu Hlasu Patríciu Medveď Macíkovú.

Najbližšia spoločná diskusia kandidátov by sa mala konať dnes večer v televízii Markíza.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie